Omnia Crystalline Bvlgari – Eau de toilette 40ml

7,600 L

Rrezatuese… E fresket… Feminile…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Omnia Crystalline ndri├žon, reflekton dhe zbulon nje shkelqim unik te femres, feminitetin e saj, bukurine e saj – driten e pashprehur dhe te papermbajtshme te qenies se saj.

Perberesit: lule lotus, mandarine italiane, heliotropium, benzoin, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Bvlgari

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Omnia Crystalline Bvlgari – Eau de toilette 40ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.