Back

Narciso Rodriguez for her Pure Musc – Eau de parfum

9,800 L

 

 

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Nje perbërje unike e nuhatjes e rikthen natyren e dyfishte te nje gruaje ne menyre te menjehershme. Musc e Narciso Rodriguez, riinterpretohet dhe rafinohet me nje pasterti çarmatosese dhe thellesi te pasur. Zemra sublime e musc eshte e sofistikuar nga buqeta e luleve të bardha, ndersa lesh kashmirani i jep ngrohtesi. PURE MUSC Eau de parfum nje arome e jashtezakonshme qe krijon varesi, ngacmon shqisat dhe mbeshtjell trupin.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Narciso Rodriguez

Formati

50ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Narciso Rodriguez for her Pure Musc – Eau de parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.