Mugler Alien – Eau de parfum

(1 customer review)

10,900 L

Misterioze… Magjepsese… 

60ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Aroma Alien zbulon nje perendi solare ne cdo grua.

Permban: ambergris, jasemin sambac, dru Cashmeran.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Thierry Mugler

Formati

60ml

Komente (1)

1 review for Mugler Alien – Eau de parfum

  1. Alba

    Nje parfum shume i mire dhe ndjehet aroma shume gjate

Shto nje koment

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.