Michael Kors Coral – Eau De Parfume 50ml

11,000 L

E fresket… Elegante… Perrallore…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

E lancuar ne vitin 2015, kjo arome personifikon  metamorfozen e nje vajze te vogel e cila eshte shnderruar ne nje grua te bukur dhe me nje personalitet te forte. Coral eshte nje perzierje e ndritshme, e guximshme e portokallit te tharte tropikal, mjedres se embel dhe drurit sandal me origjine nga India. Nje sperkatje e kesaj arome  krijon pamje elegante, te lumtur, gati per destinacione te largeta.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Michael Kors

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Michael Kors Coral – Eau De Parfume 50ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.