Maske per ruajtjen e ngjyres dhe reflekseve – 300ml

900 L

Me vaj ulliri organik.

Krem per trajtimin e flokeve te lyer.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Zgjat jetegjatesine e ngjyres ne floket e lyer, ushqen dhe hidraton floket, duke i bere ato te bute dhe me shkelqim. Intensifikon refleksin e flokeve.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, veçanerisht ne majat e flokeve. Lihet te veproje për 2-3 minuta, me pas krihet floku dhe ne fund shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Color Block permban Polysiloxanes, qe e ben flokun e lyer te shkelqeje, antioksidant-Vitamin E per te parandaluar zbehjen e ngjyres dhe  Heliogenol qe fikson dhe mbron ngjyren e flokeve.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Maske per ruajtjen e ngjyres dhe reflekseve – 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *