Maske per floke me onde ose kacurrela

900 L1,800 L

Me vaj bajame

Maske qe permireson elasticitetin e flokeve dhe qendrueshmerine e kacurrelave.

300ml
1000ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: , ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Hidraton floket dhe permireson kacurrelat , duke eleminuar ngaterrimin dhe duke i bere floket te shndritshem.

Aplikimi:

Aplikohet mbi majat e lagura. Lihet qe te veproje per 2-3 minuta. Me pas shpelahen floket me uje te bollshem.

Teknologjia:

Curls Control permban nje perzierje vajrash natyrale me veti hidratuese; ekstrakt rrushi te zi me veti antioksiduese dhe proteina gruri qe lehtesojne krehjen e flokeve dhe eleminojne ngaterrimin e tyre.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Maske per floke me onde ose kacurrela”

Your email address will not be published. Required fields are marked *