Maske per floke me onde dhe kacurrela

1,600 L

Hidraton dhe nuk lejon ngaterrimin e kacurrelave dhe flokeve me onde, me nje veprim efektiv kunder lageshtires. I ben floket elastike, te lehta dhe me shkelqim, duke ruajtur volumin.

500ml
1000ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Hidraton dhe nuk lejon ngaterrimin e kacurrelave dhe flokeve me onde, me nje veprim efektiv kunder lageshtires. I ben floket elastike, te lehta dhe me shkelqim, duke ruajtur volumin.

Perdorimi:

Pas larjes se flokut me shampo, largoni ujin e tepert nepermjet nje peshqiri te thate. Me pas aplikoni ne gjatesi dhe ne  majat e flokeve masken dhe lereni te veproje per 3-5 minuta. Ne fund shpelani me uje te bollshem.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

500ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Maske per floke me onde dhe kacurrela”

Your email address will not be published. Required fields are marked *