Maske per floke bionde – 1000ml

1,600 L

Per floke bionde ose te dekoloruar.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

E pasuruar me platinum, vaj argani, vaj liri, proteina mendafshi dhe filter ultraviolet, veprimi i saj i thelle ushqyes dhe hidratues trajton floket bionde natyrale, bionde te lyer , floket e dekoloruar, duke rigjeneruar dhe rivendosur trashesine e fijes se flokur dhe duke i dhene atyre shkelqim. Mikro pigmentet e ndritshme neutralizojne tonet e bardha, duke theksuar tonet bjonde, duke rimekembur intensitetin dhe vitalitetin e ngjyres. I le floket te bute dhe te lehte. Ideale per floke gri dhe te bardhe.

Perdorimi:

Pas larjes me shampoo , largoni ujin e tepert nga floket me ndihmen e nje peshqiri, aplikoni masken, lerini te veproje per 2-3 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Maske per floke bionde – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *