Maske Luks – 1000ml

2,200 L

Maske hidratuese e menjehershme, per floke te thate, te ashper dhe te dehidruar.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Formula e veçante, e pasuruar me nje kombinim te shkelqyer te vitaminave dhe Vajrave bimore (vaj fiku indian, vaj liri, vaj argani) kryen 10 veprime te jashtezakonshme ne vetem nje minute, ne saje te teknologjise se vecante Extra-Gloss.
1. ushqen në thellesi flokun
2. hidraton intensivisht
3. zbut floket pa ulur volumin e tyre
4. rigjeneron pamjen e flokeve
5. shmang ngaterrimin e flokeve
6.eleminon ngaterrimin e flokeve
7.rrit reflektimet e ngjyrës
8.krijon nje shtrese mbrojtese per floket
9.lehteson stilimin e flokeve
10.veprim efektiv anti-statik

Perdorimi:

Aplikohet pas larjes se flokeve me shampo dhe largimit te ujit te tepert me ane te nje peshqiri te thate. Maska lihet qe te veproje per nje minute dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Maske Luks – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *