MARC JACOBS DAISY DREAM – Eau de Toilette 50ml

9,000 L

E lehte… Elegante…

Arome me lule frutash!

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Daisy Dream nga Marc JacobsĀ  magjeps me sensualitetin e aromes se frutave dhe luleve. E frymezuar nga lule Margarita dhe qielli blu, Daisy Dream pasqyron nje perzierje te parezistueshme te detajeve komplekse, te elegances dhe feminitetit. Gjithcka eshte ne harmoni. Sharmi i kesaj perzierje shkon drejt kufirit te papermbajtshem te aromes femerore.

Notat kryesore: manaferra, greipfruit, dardhe.

Notat e mesme: jasemin, lychee, wisteria blue.

Notat baze: dru te bardhe, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Marc Jacobs

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “MARC JACOBS DAISY DREAM – Eau de Toilette 50ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.