Makse hidratuese intensive

900 L1,800 L

Me mjalt lulesh te egra

Formule perfekte per floke te thate dhe te brishte.

300ml
1000ml
Fshij
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Maska hidraton floket e thate e te brishte dhe njekohsisht ka nje efekt ristrukturues. I mbron, i ushqen, i zbut dhe u jep energji.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, pasi eshte larguar uji i tepert me peshqir dhe masazhohet lehte lekura e kokes. Lihet qe te veproje per  5-10 minuta dhe shpelahet me uje te bollshem.

Teknologjia:

Intense Hydrator permban Pentavitin hidratuese dhe remineraluzuese; proteina, sheqer, lipide dhe vitaminat B1,B2, B5, B6, H, PP me efekt mbrojtes, ushqyes, zbutes.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

300ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Makse hidratuese intensive”

Your email address will not be published. Required fields are marked *