Locione Energji – 12x10ml

2,700 L

Locione Energji – per floke te dobet, qe kane tendence te bien

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Sinergjia speciale e vajrave bimore esencial dhe xhensen, i siguron flokeve substanca ushqyese dhe energjike, duke ushtruar nje veprim forcues dhe tonifikues , per floke te forte dhe te shendetshem.

Perdorimi:

Pas larjes se flokeve me Shampo Energji dhe tharjes me peshqir, aplikohet mbi lekuren e kokes. Masazhohet butesisht me levizje rrethore derisa te perthithet plotesisht. Nuk duhet shpelare koka. Te shkundet perpara aplikimit. Trajtimi i rekomanduar: 1 aplikim cdo 3-4 dite deri sa te perfundoje pakoja.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Locione Energji – 12x10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *