Locion parandalues te dobesimit dhe renies flokut – 12x10ml

2,400 L

Me Procapil

Locion hidroalkolik per te parandaluar dobesimin dhe renien e flokeve.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Parandalon renien e flokeve duke stimuluar lekuren e kokes dhe duke permiresuar mikro-qarkullimin, I cili eshte thelbesor per floke te fuqishem dhe vital.

Aplikimi:

Aplikohet mbi lekuren e kokes, masazhohet butesisht koka me levizje cirkulare derisa produkti te perthithet plotesisht. Trajtimi : 3 here ne jave per 6 jave si terapi active sulmi; 1 here ne jave per 6 jave si terapi mbajtese.

Teknologjia:

Compensating Active permban Procapil™, nje kompleks i bere me 3 perberes aktiv me origjine natyrale qe se bashku  stimulojne metabolizmin qelizor, permiresojnë mikro-qarkullimin dhe parandalojne renien e flokeve.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Locion parandalues te dobesimit dhe renies flokut – 12x10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *