Lancome Tresor – Eau de parfum

12,100 L 10,300 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Dashuri. Romance. Elegance. Tresor eshte per gruan e cila e kupton qe koha eshte e cmuar dhe qe momentet ne kete bote te shpejte duhen ruajtuar. Ashtu si dashuria eshte nje thesar, ashtu dhe Tresor evokon ndjenjen e dashurise se perjetshme, duke e bere gruan qe e mban ate rrezelluese dhe te cmuar. Ndaje emocionin e dashurise se perjetshme me Tresor, aromen per momentet qe duhen ruajtur ne kujtese.  Eleganca e Trendafilit, jargavanit , shkelqimi i pjeshkes dhe i kajsise jane vetem disa perberes qe e definojne kete arome vezulluese. Nje arome delikate dhe e lehte me nje prekje te bute.

Perberesit: Kajsi, trendafil, jargavan, pjeshke, myshk, vanilje, dru Sandali, amber.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

50ml, 100ml

Marka e parfumit

Lancome

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Lancome Tresor – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *