Kromatik Shampo – 1000ml

1,600 L

Shampo ngjyre ruajtese – per floke te lyer dhe te zbardhur/dekoloruar.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Formula speciale me ph acid kryen nje veprim mbrojtes, per floke me ngjyre me te shndritshme, me intense, qe zgjat ne kohe. Ideale per floke te lyer dhe te dekoloruar, per trajtimin dhe mirembajtjen e flokeve pas lyerjes.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur pas lyerjes dhe shpelarjes se flokeve, per te fiksuar dhe stabilizuar ngjyren. Lihet qe te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Kromatik Shampo – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *