Back

Jean Paul Gaultier Classique – Eau de toilette 100ml

10,800 L

Klasik… Sensual…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Classic, tundim i papermbajtshem. Nje parfum i kontrasteve, sensual dhe dehes, qe te josh dhe te ben qe te dorezohesh.

Permban: orkide, trendafil , vanilje.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Jean Paul Gaultier

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Jean Paul Gaultier Classique – Eau de toilette 100ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.