Infuzion Skalp Normalizues – 100ml

1,600 L

Me Glycemic Biovector

Locion per menaxhimin e seborrhea , i cili eleminon pasojat e pakendshme higjenike dhe kozmetike te saj, te tilla si yndyrosja e flokeve dhe renia e volumit te tyre.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Kontrollon prodhimin e sebumit , duke eleminuar efektet anesore estetike dhe higjenike te pakendshme te tilla si yndyrosja dhe humbja e volumit. Rivendos balancen natyrale te skalpit.

Aplikimi:

Aplikohet produkti direkt mbi skalp dhe masazhohet lekura deri ne perthithjen e plote te tij. Rekomandohet: Trajtim aktiv:3 aplikime ne jave per 6 jave; Terapi mbajtese: 1 aplikim ne jave per 6 jave.

Teknologjia

Scalp Normalizing permban  Glycinic Biovector me veti pastruese dhe normalizuese; vaj esencial menteje me efekt freskues dhe zbutes, dhe Lime tree organik me veti konstriktues.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Infuzion Skalp Normalizues – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *