Gucci Guilty – Eau de Toilette

11,200 L

75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Permban: Piper te kuq, jargavan, patchouli dhe qelibar.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

75ml

Marka e parfumit

Gucci

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gucci Guilty – Eau de Toilette”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.