Gradient tone

1,200 L

Me vaj Abyssinia dhe proteina orizi

Maske trajtuese per nuance te re ose intensifikim te ngjyres se flokeve.

Format 280 ml.

 

Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Maska Gradient Tone i jep flokeve natyrale nje nuance te re. Gjithashtu mund te perdoret  mbi floke te lyer per te intensifikuar ngjyren e tyre. Garanton nje ngjyre te ndritshme dhe intensive.

E disponueshme ne disa ngjyra: Cokollate, Karamel, Bezhe, Baker, E zeze, E kuqe, Vjollce, Argjend dhe Ar.

Aplikimi:
Aplikohet mbi floke te lagur. Pas larjes se flokeve largoni ujin e tepert me peshqir. Per te shmangur ngjyrosjen e duarve, perdorni doreza te pershtatshme dhe aplikoni 20-30 ml produkt ne gjatesine e flokeve. Perdorni nje kreher per te perhapur kremin ne te gjithe gjatesine e fijes se flokut dhe me pas lereni masken te veproje per 5-15 minuta ne varesi te intensitetit te ngjyres qe deshironi. Shpelajeni koken vetem me uje dhe mos perdorni shampo. Per te shkurtuar procesin dhe per te intensifikuar rezultatin mund te perdorni nje burim nxehtesie.

Teknologia:
Ne saje te struktures se vecante te pigmentit, e cila eshte shume e ngjashme me ate te flokeve, Gradient Tone garanton nje ngjyre intensive dhe te ndritshme.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Ngjyra

Ar, Argjend, Baker, Bezhe, Cokollate, E kuqe, E zeze, Karamel, Vjollce

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gradient tone”

Your email address will not be published. Required fields are marked *