Gel Modelues – 300ml

900 L

Me vaj esencial portokalli

Gel qe eshte ideal per krijimin e pamjeve natyrale, teksa stilohen dhe i jepet forme flokeve.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Gel Modelues ruan levizshmerine natyrale te flokeve teksa definon formen e tyre.

Aplikimi:

Aplikohet ne rrenjen e flokeve kur ata jane te lagur per te krijuar volum;aplikohet mbi  floket e thare per efekt hidratues ,zbutes dhe ndihmon qe te ruhet i pandryshuar stilimi i flokeve.

Teknologjia:

Gel Modelues permban vaj esencial portokalli me veti qetesuese, vaj orizi me veti mbrojtese, tonifikuese dhe uje te distiluar lule misri me veti hidratuese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Gel Modelues – 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *