Fluid per floke kacurrela ose me onde – 150ml

1,100 L

Me vaj bajame

Fluid kunder ngaterrimit – per trajtimin perfundimtar te flokeve te “veshtire” dhe kacurrelave.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Zbut edhe floket me te veshtire kacurrela duke perforcuar ondet dhe duke i dhene flokeve nje pamje natyrale.

Aplikimi:

Masazhohet nje sasi e pershtatshme produkti ne duar dhe aplikohet nga rrenja ne drejtim te majave te flokeve. Te mos shpelahet koka.

Teknologjia:

Curls Control permban nje perzierje vajrash bimore me veti hidratuese, ekstrakt rrushi te zi me veti antioksiduese, proteina gruri qe lehtesojne krehjen e flokeve dhe eleminojne ngaterrimin e tyre.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fluid per floke kacurrela ose me onde – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *