Fluid per butesi deri ne rrenje – 150ml

1,200 L

Me Alfa Bisabolol

Fluid qetesues per trajtimin e lekures sensibel, te skuqur dhe te dehidruar, pas larjes se kokes me shampo.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Trajton me butesi lekuren e skuqur dhe pruritin. Formula semi-fluide ben qe aplikimi ne zonat problematike te jete shume i lehte.

Aplikimi:

Masazhohet butesisht skalpi dhe me pas mund te thahen floket.

Teknologjia:

Deep Soothing permban  Alfa Bisabolol dhe Allantoin te cilat kane veprim qetesues mbi derme; Vitamin F qe rivendos balancen e skalpit dhe e hidraton ate.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Fluid per butesi deri ne rrenje – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *