Dolce Gabbana The One – Eau de parfum

8,700 L11,200 L

Tunduese… Moderne…

THE ONE – nje arome me personalitet te forte!

50ml
75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Ashtu si gruaja qe e perdor ate, fuqia dhe unikaliteti i aromes “THE ONE” nga Dolce&Gabbana vjen nga kontrasti qe ajo perfaqeson. The One eshte nje eau de parfum modern “floriental” qe kombinon perberesit frutore bashkekohore me paleten klasike te luleve te bardha. “Cdo grua eshte The One!” Stefano Gabbana.

Permban: bergamot, mandarine, Lychee, pjeshke, zambak i Maddones, jasemin, vanilje, myshk.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dolce&Gabbana

Formati

50ml, 75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dolce Gabbana The One – Eau de parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.