Dolce & Gabbana Intenso – Eau de parfum

7,300 L

75ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Dolce&Gabbana Intenso eshte instinkt i paster, emocion i shprehur lirshem. Eshte forca e nje mashkulli te vendosur, me nje zemer tradicionale qe gjithesesi shikon drejt modernitetit. Nje arome druresh e perzier me akordin Moepel te krijuar nga lulet dhe gjethet e pemes Milkwood nepermjet teknologjise Headspace.

Permban: baziliko, lule marigold, geranium(barabaroze), lavander, gjethe duhani, grure, moepel, labdanum, dru sandali, selvi.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dolce&Gabbana

Formati

75ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dolce & Gabbana Intenso – Eau de parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.