DIOR SAUVAGE – Eau de Toilette Spray 60ml

7,900 L

 I eger dhe fisnik ne te njejten kohe…

Pershkrimi

Pershkrimi

Nje perberje rrenjesisht e fresket, me nje emer te fuqishem qe flet vetë. Keshtu e donte  François Demachy -Krijuesi i parfumeve Dior ate, te eger dhe fisnik ne te njejten kohe.

Sauvage eshte nje akt krijimi i frymezuar nga hapesira te gjera. Qielli blu shtrihej mbi nje peizazh shkembor te bardhe, te nxehte nen diellin e shkretetires.

Permban: bergamot, ambroksan.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “DIOR SAUVAGE – Eau de Toilette Spray 60ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit