Dior homme sport – Eau de toilette

7,900 L

Dior homme sport midis vitalitetit, energjise dhe persosjes.

Pershkrimi

Pershkrimi

Dior Homme Sport eshte ideal per nje jete te mbushur me sport. Nocioni i nje jete te lire, ne levizje dhe intensive, e mbushur me dashuri, te qeshura. Nje arome tipike Dior Homme eshte nje shprehje e filozofise se saj, midis vitalitetit dhe seksit, energjise dhe persosjes. Kenaqesia e menjehershme e nje arome te fresket, energjia e erezave dhe esenca seksi e pyjeve fisnike.

Permban: esence limoni, ekstrakt te piperit te kuq dhe vetiver nga Haiti.

Format: 50ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior homme sport – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit