Dior homme sport – Eau de toilette

7,900 L

Dior homme sport midis vitalitetit, energjise dhe persosjes.

Pershkrimi

Pershkrimi

Dior Homme Sport eshte ideal per nje jete te mbushur me sport. Nocioni i nje jete te lire, ne levizje dhe intensive, e mbushur me dashuri, te qeshura. Nje arome tipike Dior Homme eshte nje shprehje e filozofise se saj, midis vitalitetit dhe seksit, energjise dhe persosjes. Kenaqesia e menjehershme e nje arome te fresket, energjia e erezave dhe esenca seksi e pyjeve fisnike.

Permban: esence limoni, ekstrakt te piperit te kuq dhe vetiver nga Haiti.

Format: 50ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior homme sport – Eau de toilette”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.