Dior homme intense – Eau de parfum

8,400 L11,900 L

50ml
100ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Epitomi i prestigjit dhe sofistikimit ne nje Eau de Parfum te fuqishem. Nje interpretim sensual me nje gjurme arome qe eshte ftuese. Dior Homme Intense sfidon ├ždo klishe mashkullore. Ai eksploron nje virilitet te ri, te menjehershem por kompleks.

Permban: zambak toskan, ambrete nga Ekuadori, keder.

FORMAT: 100ml

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Dior

Formati

50ml, 100ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Dior homme intense – Eau de parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit