CHLOE – Eau de Parfume Spray 50ml

11,600 L 8,700 L

Delikate… E fresket…

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Kjo arome komplekse florale zbulon nje lidhje unike ndermjet rinise vibruese dhe feminitetit klasik.

Permban: trendafil te bardhe, myshk, bajame te hidhur, bergamot, lule manjola!

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Chloe

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “CHLOE – Eau de Parfume Spray 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *