Back

CHANCE EAU TENDRE – Eau De Toilette Spray 50ml

9,500 L

 Delikate… Rrezatuese…

 

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

CHANCE- eshte nje arome e krijuar si nje konstelacion, ne zemren e te cilit ekziston nje ekuiliber sensual ndermjet Vaniljes, Jaseminit dhe Zambakut. Nje alkimi misterioze, qe intensifikohet nga intensiteti i Myshkut te bardhe. Nje arome lulesh qe te terheq ne nje vorbull gezimi dhe fantazie.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Chanel

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “CHANCE EAU TENDRE – Eau De Toilette Spray 50ml”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.