CHANCE EAU TENDRE – Eau De Toilette Spray 50ml

9,500 L

 Delikate… Rrezatuese…

 

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

CHANCE- eshte nje arome e krijuar si nje konstelacion, ne zemren e te cilit ekziston nje ekuiliber sensual ndermjet Vaniljes, Jaseminit dhe Zambakut. Nje alkimi misterioze, qe intensifikohet nga intensiteti i Myshkut te bardhe. Nje arome lulesh qe te terheq ne nje vorbull gezimi dhe fantazie.

 

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Chanel

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “CHANCE EAU TENDRE – Eau De Toilette Spray 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit