Bvlgari Omnia Pink Saphire – Eau de toilette

8,400 L

65ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Omnia Pink Saphire eshte një parfum i embel dhe i kendshem me baze florale. Aroma plot jete eshte nje kujtese e guximshme per te vrapuar e kercyer cdo dite me embelsi dhe spontanitet. Alberto Morrillas kompozoi Pink Saphire duke kombinuar agrumet e ndritshme me lulet ekzotike.

Notat kryesore: pomelo, pink grapefruit, piper roze,

Notat e mesme: frangipani, lule tiare nga Haiti, pjeshk dhe trendafil

Notat baze: drunj modern, myshk te bardhe, vanilje, vjollce, dru sandal, rrenje orris.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

65ml

Marka e parfumit

Bvlgari

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Bvlgari Omnia Pink Saphire – Eau de toilette”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.