Boje flokesh Versum – 100ml

800 L

me Ekstrakt Perlash

Boje flokesh me formule per rezistence.
E disponueshme ne 99 ngjyra.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Mbron flokun dhe e mban te lagesht gjate procesit te lyerjes. Resultati eshte nje ngjyre e forte, shkelqyese me nuanca natyrale qe zgjasin ne kohe.

Aplikimi:

Ndiqni me kujdes udhezimet dhe keshillat e listuara ne pakon e cdo boje per te pasur efektin e deshiruar.

Teknologjia:

Boja versum permban mikro pigmente qe depositohen direkt ne flok. Sebashku me nje miks proteinash aktive dhe mbrojtese i japin flokut qendrueshmeri dhe shkelqim.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Boje flokesh Versum – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *