BLEU DE CHANEL – Eau De Toilette Spray 50ml

9,400 L 8,500 L

I fresket… I paster… Sensual…

Pershkrimi

Pershkrimi

Arome qe sfidon standartet, nje perzierje agrumesh dhe druresh qe cliron senset . Nje arome drurore per nje mashkull qe sfidon dhe kundershton te zakonshmen, duke gjetur kenaqesi ne te papriturat.

Permban: keder, portokall te tharte, dru sandali.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Chanel

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “BLEU DE CHANEL – Eau De Toilette Spray 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *