Balsam Volum Natyral – 300ml

900 L

Me qumesht pambuku

 Spray per me shume volum ne floket tuaj!

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ka efekt ushqyes,krijon volum dhe eleminon ngaterrimin e flokeve. I ben floket te bute, me shkelqim, me volum dhe te lehte.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur. Kur eshte e nevojshme mund te aplikohet dhe  mbi floke te thare per efekt me te madh voluminoz.

Teknologjia:

Balsam Volum Natyral – permban qumesht pambuku me efekt volumkrijues; vaj ulliri dhe liri te pasur me kripera minerale, proteina dhe fibra; uje lule portokalli me efekt zbutes.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Balsam Volum Natyral – 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *