Art Paste – 100ml

1,000 L

Me dyll blete

Per nje stilim flokesh qe zgjat ne kohe.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi

Art Paste eshte ideal per ruajtjen e stilimit te flokeve pa limituar levizshmerine e tyre natyrale. I vesh floket me nje shtrese mbrojtese qe sherben si mburoje ndaj agjenteve te jashtem te demshem , si dhe e mbron nga procesi i tharjes.

Aplikimi

Masazhohet nje sasi e vogel produkti ne duar dhe aplikohet ne floke duke filluar nga majat. Mund te perdoret mbi floke te lagur ose te thare.

Teknologjia

Art Paste permban dyll blete, i cili zbut floket dhe vaj orizi me veti mbrojtese.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Art Paste – 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *