Armani Stronger With You – Eau de toilette

7,900 L

50ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Joshes, misterioz, me vetebesim.
Stronger With You jeton ne te tashmen, i modeluar me energjine e modernitet. Eshte i paparashikueshem dhe surprizon me origjinalitetin e tij, sidomos me akordet e tij pikante, nje miks i kardamom, piper kokerr te kuq dhe petale vjollce.
Nje fragrance per burra me elegance dhe vetebesim qe dominohet ne zemer nga sherebela per nje sens lirie dhe rinie.
Nje esence sensuale e manjetike ashtu si akordet e vaniljes eger dhe embelsise se geshtenjave.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Giorgio Armani

Formati

50ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Armani Stronger With You – Eau de toilette”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit