Armani My Way – Eau de parfum

11,000 L15,200 L

50ml
90ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Armani My Way eshte nje ftese per te hapur horizontet tuaja dhe per te përjetuar takime domethenese ne te gjithe boten. Nje buqete me lule te bardha eshte e mbyllur ne nje shishe qe i ngjan nje hajmali: nje metafore per boten. My Way permban zbulime dhe lidhje kushtuar nje gruaje kurioze, autentike, ne kerkim te pervojave qe sfidojne paragjykimet, per te jetuar takime kuptimplota ne te gjithe boten.

Kapaku blu dhe ar eshte nje metafore per boten. Blu eshte ngjyra universale, e cila bashkon secilin prej nesh.  Ajo eshte e rrethuar nga nje unaze ari, e gdhendur me nenshkrimin Giorgio Armani, per te simbolizuar nje udhëtim i pasuruar nga çdo takim duke perfshire te gjitha takimet kuptimplota. Une jam ajo cfare kam jetuar.

Kjo arome femerore eshte bere nga perberesit me te mire natyrale:

Ne notat kryesore: Bergamot, lulet e portokallit nga Egjipti,

Notat e mesme: tuberoz dhe jasemini nga India.

Notat baze: nje harmoni e perbere nga vanilje sensuale Premium Bourbon nga Madagaskari, nuanca te gjalla te Virginia Cedarwood dhe Musks i Bardhe.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Marka e parfumit

Giorgio Armani

Formati

50ml, 90ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Armani My Way – Eau de parfum”

Your email address will not be published.

Dergesa

Dergesa eshte FALAS kudo, ne Tirane brenda dites ndersa ne rrethe brenda dy ditesh.