Argan Shampo – 1000ml

1,600 L

Shampo qe ushqen floket, me vaj argani

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Pastron butesisht floket, duke i bere ato njekohesisht me te bute dhe te shndritshem. Veprimi efektiv mbrojtes dhe anti-oksidues i saj eshte ideal per floke te demtuar, pa shkelqim, pa jete. E pasur me vaj argani, vaj liri,proteina.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, masazhohet koka dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Argan Shampo – 1000ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *