Argan Maske

1,600 L

Maske ushqyese me vaj argani!

500ml
1000ml
Fshij
SKU: N/A Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Efekti intensiv hidratues i saj ushqen dhe rikthen elasticitetin e flokeve tuaj, duke i lene floket plot me jete, te lehte per tu krehur dhe te bute. E pasur me vaj argani, vaj liri dhe proteina.

Aplikimi:

Aplikohet mbi floke te lagur, lihet qe te veproje per 5 minuta dhe me pas shpelahet me uje te bollshem.

Informacione te tjera

Informacione te tjera

Formati

500ml, 1000ml

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Argan Maske”

Your email address will not be published. Required fields are marked *