Argan Fluid – 150ml

2,600 L

Fluid Bukurie – Me vaj argani.

Kategorite: ,
Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

Ky fluid i cmuar per floket i pasur me vaj Argani ,vaj liri dhe  proteina ka fuqi unike per te rikthyer shkelqimin e mendafshte me vetem disa pika.  Forcon , rigjalleron dhe mbron  floket duke iu kundervene plakjes dhe mbron floket nga ndotja, smogu.

Aplikimi:

Aplikohen disa pika mbi floke te thare me peshqir per te mos lejuar ngaterrimin e tyre. Aplikohet mbi floke te thare per ti mbrojtur dhe per ti dhene shkelqim flokeve. Per te rritur dhe gjalleruar shkelqimin e ngjyrave kozmetike, shtohet 5-7 ml produkt mbi boje dhe proçedohet si zakonisht.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Argan Fluid – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *