Aktivues per floke me onde dhe kacurrela – 200ml

1,200 L

I pasur me mjalte dhe vaj argani, hidraton dhe i jep forme kacurrelave, duke penguar ne te njejten kohe dhe ngaterrimin e tyre.

Pershkrimi

Pershkrimi

Pershkrimi:

I pasur me mjalte dhe vaj argani, hidraton dhe i jep forme kacurrelave, duke penguar ne te njejten kohe dhe ngaterrimin e tyre.

Perdorimi:

Aplikohet mbi floke te lagur per ti mbrojtur  dhe per ti dhene forme atyre gjate tharjes. Gjithashtu mund te aplikohet dhe ne floke te thate per te rigjeneruar dhe hidratuar floket.

Komente (0)

Komente

Nuk ka komente akoma.

Komento i pari “Aktivues per floke me onde dhe kacurrela – 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *